مدیرکل دفتر شهرداری تهران طی بخشنامه ای به سه معاون شهردار اعلام کرد با تشکیل کارگروهی، علل و عوامل کاهش محسوس درآمدهای شهرداری را بررسی کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، هفته گذشته اعضای شورای شهر تهران هشدارهایی در خصوص کاهش قابل توجه درآمدهای شهرداری تهران دادند.

مجید فراهانی اعلام کرد: اگر همین رویه ادامه پیدا کند، ۳۰ درصد درآمدهای شهرداری محقق نخواهد شد.

روز گذشته در بخشنامه ای که به امضای سیدعلی اسماعیلی فرد مدیرکل دفتر شهردار تهران رسیده است خطاب به زریر نگین تاجی سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری، حجت میرزایی معاون برنامه ریزی توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران و پیروز حناچی معاون شهرسازی و معماری اعلام شده با توجه به شرایط نامساعد شهرداری تهران و تدابیر و دستورات شهردار و اهتمام ویژه به کسب درآمد از محل ظرفیت های قانونی، گزارش های دریافتی بیانگر کاهش محسوس در روند تحقق درآمدهای پیش بینی شده است.

مقتضی است کارگروهی با محوریت معاونت مالی و اقتصاد شهر و با هدف آسیب شناسی و بررسی علل و عوامل کاهش محسوس درآمدها و اتخاذ تدابیر لازم با استفاده از همه ظرفیت های موجود و بهره گیری از نظرات مدیران، کارشناسان و اندیشمندان تشکیل شود و نتایج حاصله حداکثر ظرف دوهفته کاری جهت استحضار شهردار ارسال شود.

این بخشنامه علاوه بر این سه معاونت به سایر شهرداران مناطق، مدیران کل ستادی، روسا و مدیران عامل سازمان ها و شرکت های تابعه نیز برای بررسی کاهش درآمدها و ارائه راهکارهای اصلاحی به معاونت مالی و اقتصاد شهری نیز ارسال شده است.

کد خبر 4420725
mehrnews.com/news/4420725

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *